Podłogi drewniane montaż i renowacja
Podłogi Gdańsk Słupsk Koszalin

Renowacja i montaż podłóg GdańskSłupskKoszalin

Oferta obejmuje wszystkie rodzaje prac związane z montażem, renowacją i serwisem Twojej podłogi drewnianej, tzw paneli i LVT.

Nowe podłogi

 • Wykonamy badanie wilgotności podłoża, jego wytrzymałość i równość. W razie potrzeby możemy zastosować chemię odcinającą wilgoć, wyrównać przez szlifowanie lub wykonanie wylewki, wzmocnić podłoże, „zszyć” pęknięcia specjalnymi klamrami.
 • Zamontujemy każdy rodzaj podłogi drewnianej, tzw. paneli i LVT przy zastosowaniu właściwej dla danego rodzaju technologii: na klej lub w systemie „na pływająco”.
 • W przypadku „surowych” podłóg drewnianych: po montażu i upłynięciu odpowiedniego czasu potrzebnego na związanie klejów, wykonamy kilkakrotne cyklinowanie i lakierowanie, najczęściej 3 warstwami lakieru (podkład + dwie warstwy lakieru nawierzchniowego) lub wykonamy olejowanie, barwienie lub wybielenie.

Podłogi do renowacji

 • Wykonamy oględziny, zaproponujemy kilka najlepszych sposobów na wykończenie danej podłogi.
 • W przypadku odspojonych miejsc możemy wykonać podklejenie bez demontażu przy zastosowaniu iniekcji specjalnych klejów przez 3 mm otwory. W niektórych przypadkach konieczny jest demontaż, czyszczenie i ponowny montaż.
 • Wykonamy kilkakrotne cyklinowanie, szpachlowanie i lakierowanie, najczęściej 3 warstwami lakieru (podkład + dwie warstwy lakieru nawierzchniowego) lub wykonamy olejowanie, barwienie lub wybielenie.

Serwis podłóg

 • Naprawa uszkodzeń punktowych przy użyciu specjalnych twardych wosków. Polega to na zalaniu uszkodzonego miejsca podgrzanym wypełniaczem o odpowiedniej barwie, odtworzeniu układu słojów i nadaniu faktury maksymalnie zbliżonej do otoczenia uszkodzonego miejsca.
 • Potrafimy wymienić także dowolną pojedynczą deskę w twojej podłodze. Jest to stosunkowo prosta czynność w przypadku podłóg montowanych na klej. Jeśli jednak potrzebujesz wymiany pojedynczej deski/panela w podłodze zainstalowanej w systemie „pływającym” (czyli na różnego rodzaju podkładach nie klejonych) to wykonanie tego jest dużo trudniejsze. Należy zrobić to w taki sposób, aby zachować brak połączenia z podłożem i jednocześnie maksymalnie mocno połączyć ze zdrowymi sąsiadami - panelami. Robimy to perfekcyjnie.
 • Okresowe odświeżanie podłóg drewnianych. Dla podłóg niewymagających cyklinowania możemy wykonać serwis polegający na usłudze czyszczenia, polerowania i nałożenia markowego środka pielęgnującego.

Listwowanie

 • Zamontujemy każdy rodzaj listew wykończeniowych, również niestandardowo wysokie.

Renowacja schodów

 • Wykonamy renowację schodów drewnianych przy użyciu technik i materiałów jakie stosujemy przy ratowaniu podłóg. Dodatkowo potrafimy wymienić/naprawić elementy wymagające tego.
Nie pracujemy na chemii powierzonej przez Klienta, chyba że jest to produkt markowy, sprawdzony na rynku. Odradzamy stosowanie tanich zamienników lakierów i pozostałej chemii do podłóg, to po prostu się nie opłaca.

Wybrane realizacje montaż i serwis podłóg

Montaż i renowacja podłóg Tomasz Łach - pomorskie i zachodniopomorskie.

© Podłogi Tomasz Łach. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk