Podłogi drewniane montaż i renowacja
Podłogi Gdańsk Słupsk Koszalin

Montaż podłóg Tomasz Łach

Zajmuję się montażem, renowacją i serwisem podłóg drewnianych i drewnopochodnych na terenie całego województwa pomorskiego i wschodniej części województwa zachodniopomorskiego.

Doświadczenie zdobyłem pracując przy wielu projektach w Skandynawii, m.in. w norweskim Oslo oraz szwedzkich miastach Göteborg i Malmö. Wykonywałem zarówno typowo przemysłowe zlecenia na dużych budowach, gdzie liczyły się szybkie montaże dużych powierzchni, jak również średnie i małe zlecenia na obiektach wymagających i bardzo ekskluzywnych.

Bardzo lubię to zajęcie - wchodzę do pomieszczenia, w którym jest zimna betonowa posadzka lub zniszczony stary parkiet i zamieniam to w gotowe do zamieszkania, ciepłe mieszkanie. Staram się być na bieżąco z wiedzą i nowinkami w tej branży, uczę się cały czas. Nauczyłem się na własnych błędach (i moich poprzednich pracodawców :), że stosowanie słabej jakości materiałów powoduje często bardzo kosztowne reklamacje. Dlatego używam i polecam stosowanie wyłącznie sprawdzonych i markowych lakierów i pozostałej chemii do podłóg np. szwedzkiej firmy Bona.

Na wykonane prace udzielam gwarancji i wystawiam FV.

Zapraszam do współpracy.
Tomasz Łach

Montaż i renowacja podłóg Tomasz Łach - pomorskie i zachodniopomorskie.

© Podłogi Tomasz Łach. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk